февруари 22, 2018, 08:57:45 am

Автор Тема: Правило за поставуање тема!  (Прочитано 72 пати)

The Hard

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Пораки: 9
    • Погледај го Профилот
Правило за поставуање тема!
« на: јуни 22, 2017, 08:09:30 pm »
Ваше име и презиме(латиница):
Име и презиме на играчот кој го крши правилото(латиница):
Докази(Задолжително слика без слика не се признава):