февруари 19, 2018, 04:12:21 am

Автор Тема: IP од нашиот сервер  (Прочитано 7213 пати)

The Hard

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Пораки: 9
    • Погледај го Профилот
IP од нашиот сервер
« на: јуни 22, 2017, 07:45:05 pm »
Во ова тема можите да ја видите IP адресата од нашиот сервер . !

- HostName: [UG]-UrbanGaming RPG
- Address:  5.230.135.89:7790