февруари 20, 2018, 03:54:27 am

Автор Тема: Измама  (Прочитано 230 пати)

The Hard

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Пораки: 9
    • Погледај го Профилот
Измама
« на: јуни 22, 2017, 07:47:53 pm »
Во ова тема ќе поставувате ИЗМАМИ што се случуваат Ingame !.
Секој ден од страна на ХЕАД Админ ќе биде разгледано и ќе добиете одговор на вашите пораки .

Ваш nickname ig :
nickname(на тој што ве измами):
Причина:
Слика од договор(/me , /do , /time):
Слика од автомобил(/dl , /time):