февруари 20, 2018, 04:02:05 am

Автор Тема: [ПРОЧИТАЈ]-Правила за отворање тема  (Прочитано 282 пати)

The Hard

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Пораки: 9
    • Погледај го Профилот
[ПРОЧИТАЈ]-Правила за отворање тема
« на: јуни 22, 2017, 07:49:50 pm »
- Име и презиме на сервер(латиница):
- Левел:
- Кој е проблемот:
- Слика/видео:
Задолжително пишување со кирилица!