февруари 18, 2018, 06:00:49 pm

Автор Тема: Правило за давање на Ваша идеја.  (Прочитано 83 пати)

The Hard

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Пораки: 9
    • Погледај го Профилот
Правило за давање на Ваша идеја.
« на: јуни 22, 2017, 08:01:17 pm »
Доколку имате идеја што би била добра за серверот и РП поставете во овој борд.

Nikc(ingame):
Објаснување на идејата:
Што подобрува идејата на серверот: