февруари 22, 2018, 08:53:31 am

Автор Тема: Правило за поставување тема !  (Прочитано 89 пати)

The Hard

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Пораки: 9
    • Погледај го Профилот
Правило за поставување тема !
« на: јуни 22, 2017, 08:07:53 pm »
Име и презиме на банираниот : 
Доказ(слика/видео) :
Причина :
Тип на бан :