февруари 20, 2018, 04:08:14 am

Автор Тема: Правило за поставување тема !  (Прочитано 77 пати)

The Hard

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Пораки: 9
    • Погледај го Профилот
Правило за поставување тема !
« на: јуни 22, 2017, 08:08:36 pm »
Ваше име и презиме :
Nickname :
Од кој администратор сте банирани :
Доказ (слика/видео) :
Причина :
Зошто мислите дека треба да сте унбанирани :